poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Bynum i Bryant dają zwycięstwo Lakers.

Los Angles Lakers z łatwością pokonali u siebie Denver Nuggets 103:88. Pierwsze triple-double w palyoffs dla Lakers od 21 lat zdobył Adrew Bynum.

Cały mecz Jeziorowcy ustawili sobie w pierwszej kwarcie wyrabiając 13 punktową przewagę. Świetne spotkanie rozegrał środkowy gospodarzy, który blokował rywali aż 10 razy, szczególne jego popisy można było oglądać w 2 połowie meczu. Bynum zdobył też 10 punktów i zebrał 13 piłek z tablicy. Bliski powtórzenia wyczynu Bynuma był także Gasol, który zdobył 13 punktów i zaliczył 8 asyst i 8 zbiórek. Na parkiecie błyszczał również Bryant, który zakończył mecz z 31 punktami oraz Sessions z 14 punktami i 5 asystami.
Z gry praktycznie wyłączony został lider Nuggets Ty Lawson, który zdobył zaledwie 7 punktów i aż 4 razy był blokowany. Zawodnicy gości ogółem blokowani byli aż 15 razy.

Już podczas sezonu zasadniczego drużyna z Los Angeles udowodniała, że nie należy ich skreślać. Dzięki świetnej dyspozycji Bynuma, Gasola a także Bryanta oraz ściągnięciu Sessionsa mogą jeszcze zamieszać w tegorocznych playoffs, gdyż swoją grą przypominają mistrzowską drużynę z przełomu wieków.